News

Průběh obnovení

7. června 2013 v 17:12 | Simici007•team•Veru*-*
Jak víte, na našem blogu probíhá jedna VELKÁ rekonstrukce, aby tu nenastal zmatek, nastal čas Vás o průběhu rekontrukce informovat. Níže je v bodech určen postup rekontrukce.

•Nový design
•Dokončení rubrik a funkční menu
•Roztřídění a nové komixy i příběhy ze hry
•Spuštění celebrit
•Vlastní downloady, které nahradí TY z jiných webů
•Rozjezd ViWo + soutěž
•Spuštění FB stránky

Dobří holubi se vracejí

21. května 2013 v 20:55 | Simici007•team•
Ano. Někoho možná článek nadchl, někdo zasmutněl, ale my jsme se rozhodli pokusit se navrátit. Předtím jsme neměli čas, ale teď se věci uklidnily a my plní elánu stojíme před velkou rekonstrukcí tohoto blogu a následné spuštění novinek jako třeba Celebrity či ViWo. Doufáme,že nás vy a ani odhodlání neopustí a zvládneme poměrně hodně úkolů,jenž stojí v řadě před námi.
Užijte si zbytek dne, Váš S7 Team


Veškeré downloady jsou funkční

29. září 2012 v 22:43 | Simici007•team•(HanisShka)


Takže jako vždy dělám jednou za dva - tři měsíce takovou prohlídku downloadů a mažu či vyhledávám downloady, které u nás už nejdou - a dělám pořádek v těch, co byly špatně zařazený. I tenhle víkend si vyžádal své oběti a už jsme znovu o několik desítek downloadů chudší.

Tím pádem ale ať už půjdete do jakékoliv download rubriky, veškeré downloady, které tam najdete, můžete stáhnout a nemusíte být natěšení, jak moc to chcete a pak zjistíte, že to stáhnout nejde (to známe všichni určitě moc dobře). Doufám, že tyhle kroky jsou pro vás užitečný :) My samozřejmě budeme doplňovat mezery v downloadech hned, jakmile to bude možné :))

Jak to bude s VIWO?

9. července 2012 v 11:49 | Simici007•team•(HanisShka)

No, už tu toto téma dlouho nebylo. Virtruální svět mám v plánu rozjet do konce měsíce červenec spolu s několika soutěži, které vás do hry zapojí už od samého začátku.

Virtuální svět je místo, kde i VY můžete být celebritou a budovat si svou kariéru v podání svého simíka. Budete rozhodovat vždy jen za něho a dělat si v podstatě co chcete. Být zviditelněn/a v komixech, hudebních klipech, minifilmech, dělat photoshooty - a to všechno si vy jen nadiktujete a MY to uděláme.

Myslím, že je to hodně lákavé místo, na které bych se taky hned přihlásila, kdybych s tím neměla tolik práce :D Zároveň Vám chci říct, že Virtuální svět se pomalu blíží do své finální úpravy. Oficiální otevření VIWO zahájíme facebookovou a relaxační soutěží. Na facebooku půjde o to, kdo sežene nejvíc "liků" na své fotce - podrobnosti povíme později. Relaxační soutěž se bude odehrávat tady na blogu a téma bude: Summer time (Letní čas).

Doufám, že se těšíte, já totiž strašně. Snažím se teď být trochu aktivnější a dávat sem i downloady. Vlastní tvorbu teď nemám, potřebuju si Sims užít pořádně, než ho začnu zase brát jako pitomou hru, která se dlouho spouští :-D

Sims 4, jak by měl vypadat?

18. března 2012 v 8:55 | Simici007•team•(*MrS[Hskie])
Právě jsem se dozvěděla, že existuje stránka, kam můžete napsat své nápady ohledně sims 4, každý ví, že sims bude pokračovat ještě dlouho, ale vydavatelé se rozhodli, že budou vycházet z našich nápadů, takže pokud máte něco na srdci, co by v the sims 4 mělo být, napište to do komentářů, my to přeložíme do angličtiny a pošleme:) Moc se těším an vaše nápady a návrhy..!

Na co chcete návod?

6. března 2012 v 19:24 | Simici007•team•(HanisShka)
Uvědomila jsem si, že poslední dobou pracujeme jen na věcech, které se Vás budou týkat až za nějakou tu dobu. A tak jsem vybrala nový způsob, jak zjistit, zda jste ještě stále tu :)

Tentokrát Vám dávám na výběr z několika možností, které budou pro mě opravdu těžké vůbec nafotit - ano, správně, bude to FOTOPOSTUP - a pokud tam nenajdete to, co zrovna chcete vědět nebo potřebujete, napište do komentářů co chcete vyrobit a já se pokusím o návod :)

K většině návodům budete potřebovat program Photoshop CS3 a Photofiltre (nebo nějaký jiný jednoduchý program na rozřezávání - třeba GIMP).

A v anketě dejte hlas tomu, co byste chtěli umět nejvíc :)

Návod taky nebude co nejdříve, pokud si vyberete dva druhy návodů (je to ta první možnost a pak ještě jedna s designem)

O Virtuálním světě (VIWO)

4. března 2012 v 19:43 | Simici007•team•(HanisShka)

Dáváme Vám sem jednoduchý účel a souhrn naší nové virtuální hry, která bude do konce měsíce Březen plně v provozu. Přihlášky vynulujeme, či se znovu poptáme, zda o to máte zájem. Poté může hra začít. Je nutné si přečíst všechny pravidla a podmínky hry, jinak bude Vaše hra bezúčelná. Do registrace prosím piště jen příběhy a možnosti povolání tak, aby byly možné vyfotografovat ve hře a ztvárnit je i podle vzdělání a nabídek prací.

Účel hry je jednoduchý. Vytvoříte si simíka, dostanete peníze pro začátek hry a zařídíte si věci tak, aby Vás simík měl vzdělání, bydliště a práci. Postupem času se budou zveřejňovat castingy od našich jednotlivých filmových štábů, budou nabízet nahrání hudebních klipů, filmů, seriálů, reality show, komixů, fotopříběhů... a tím se bude Váš simík stávat slavnější, bohatší a důležitější.

Je tu především nutná komunikace skrz Vaši e-mailovou adresu, kterou nám dáte hned při registraci. Váš majetek, peníze a dosaženou hodnost ve vzdělání, diskografii či filmografii budete mít uloženou v matrice pod Vaším jménem.

Pokud budete tuto hru hrát déle než 2 měsíce a dokážete sem přilákat více než 3 lidi, budete si moct založit vlastní podnikání. Budete si moci psát své scénáře, navrhovat vlastní příběhy, vytvářet vlastní nábytek, domy, vlastní oblečení, zapojovat se do vývoje našeho virtuálního světa a samozřejmě budete mít více možností v oblasti naší hry, než ti, kteří tu budou kratší dobu.

Jakmile se Váš simík bude stávat slavnější a slavnější, bude si ho všímat náš zpravodaj a informovat ostatní celebrity a veřejnost, co se právě chystáte udělat, co jste dělali a jaké projekty Vás dále čekají.

Ale nemusíte se nutně stát celebritou. Můžete pracovat jako novináři (lépe řečeno paparazzi), módní návrháři, scénáristi, grafičtí profesionálové, redaktoři novin. Můžete si udělat svůj vlastní svět a najímat své vlastní lidi. A to vše budete moci mít jen pomocí našeho VIWO a svého e-mailu.

S7 Team Music Chart a Čtenářský kout

21. ledna 2012 v 19:32 | Simici007•team•(HanisShka)
Už dřív jsme o tom mluvili a teď je na čase, abychom s tím opravdu šli ven. Úprava VIWO se blíží ke konci a my můžeme za chvíli třikrát zajásat :-)

Ale teď už bychom konečně mohli napsat úvody do dvou připravovaných věcí, které se tu co nevidět objeví. Věříme, že alespoň trochu máte každý z Vás rád hudbu! A tak jsme se rozhodli, že zavedeme žebříček TOP 20 songů, který budeme aktuálně zveřejňovat každý měsíc pomocí Youtube. První kola budou podle nejnovějších klipů, další klipy bychom podle příležitostí mohli rozřazovat podle témat a různých hudebních oblastí. Nechte se překvapit :-)

Dalším menším projektem, který tu bude hlavně pro Vás, je Čtenářský kout. O co tu půjde? Jednoduché. Všimli jsme si, že mnozí z Vás rádi píšou povídky, ale na Vaše blogy zavítá maximálně 20 lidí za den - neříkám, že je to tak u všech. Tak jsme se rozhodli, že bychom Vám mohli pomáhat se zviditelněním Vašich příběhů a povídek všeho druhu.

S novými projekty přijde také nový design, který nové rubriky a Music Chart bude už obsahovat hned na hlavní stránce. Doufáme, že se těšíte :) Já strašně moc :D

Co tedy bude?

17. ledna 2012 v 16:31 | Simici007•team•(*MrS[Hskie])
Jak vidíte, trošku se nám to tu bortí..;) Dám to do pořádku, slibuji;)

Tak za prvé. Virtuál se pozastavuje, pro vás jako návštěvníky, abychom na něm mohli pracovat. Nechci dávat nějaký určitý tenmín, ale počítám, že kolem 3-4 měsíců by mělo být vše dokončené.

Za druhé. S7TM hledá tom modelku, je stále ve hře, ale než započne (30.1), provedu jisté dokončení, jako je ikonka a porota.

Za třetí. Psychiatrička, péťův nápad je tímto vymazán a nebude dokončen v dohledné době, jelikož nám na něj nezbývá čas, ale pokud ho peťo stihne publikovat spolu s ViWO, bude moci zůstat..

Za čtvrté a za poslední. Celebrity jsou již rozběhnuté, je vidět, že vás baví, takže se jim nadále budeme věnovat. Usmívající se
Můžete očekávat časopisy s katastrofami co se celebritám staly a jiné. S vyplazeným jazykem

Toť vše, je něco, co vám nevyhovuje?

Návod na uložení vlastních downloadů na net z TS2

16. ledna 2012 v 15:18 | Simici007•team•(HanisShka)
O tenhle návod jsem prosila někoho jiného, ale musela jsem si to nakonec zjistit sama a tak si říkám, že by nebylo na škodu, kdybych Vám to sem i hodila :) Až budu mít čas, tak Vám uspořádám rubriky do přehlednějších oblastí :)

Udělali jste si vlastní download, či chcete s kamarádkou sdílet nějaké oblečení či vlasy, ale už nevíte, kde jste je stáhly? Jednoduchý. Stačí mít v počítači Bodyshop a můžete jít na to.

1. klikneme na START, najedeme si na VŠECHNY PROGRAMY, vyhledáme složku EA GAMES, poslední hru ve složce (u mě The Sims 2 Volný čas) a spustíme BODY SHOP.

VIWO se zatím pozastavuje

16. ledna 2012 v 11:29 | Simici007•team•(HanisShka)


Myslím, že ani nebude vadit, když to rozhodnu takhle definitivně sama. Každý snad vidí, že ten projekt ještě není hotový ani z 15% a už nám to tu běží hezky v éteru. Chci Vám tímto oznámit, že Virtual World S7 Teamu se tímto pozastavuje. Důvod je jednoduchý. I když se snažím a dělám toho pro něj hodně, ostatní admini na to zřejmě kašlou a rozebíhají tisíce dalších projektů, na kterých se musí také pylně pracovat.

Takže milí spoluadmini, pokud chcete rozjíždět další projekty, dobře. Ale až mě to tu přestane bavit z toho důvodu, že se vrháte na další věci a ty starý budu muset zase dodělávat sama, tak se mi už tu nebude chtít dál být. A pokud od Vás odejdu... tak si Virtual World a ostatní věci buď budete úplně spravovat sami, nebo to prostě vymažete.

Je mi blbý, že to píšu rovnou sem do článku, ale skype, icq a poslední dobou i facebook mi blbne. Zřejmě mám zastaralý ovladače, či problémy s prohlížečem, ale ani ten debilní e-mail mi nejde.

Doufám, že to pochopíte Vy, návštěvníci a i Vy, spoluadmini.

VIWO se rozjede až tehdy, kdy bude do všeho zaveden pořádek, sepíše se kompletní systém virtual worldu a samozřejmě se zprovozní všechny věci, které tam doposud nejsou. Také se udělá nová přihláška a samořezjmě i "Registrační síň", kde si budete moct nadiktovat, jak má Váš simík vypadat. Tedy pokud to schvální ostatní, nechají na chvíli běžet připravované projekty a vrátí se k tomu, co jsme začali a ani se neobtěžovali dokončit. Doufám, že chápete, proč jsem naštvaná.

Posuneme to.

15. ledna 2012 v 20:46 | Simici007•team•(*MrS[Hskie])
Srdíčko opěd od---> sashenka1864.blog.cz koukněte se tam, má krásný blog..:)
Většinou píšete, že je hodně písemek a že to netsíháte, že na počítečeb skoro nesmíte, že to rodiče nedovolí atd..
Posuneme to. S7 hledá topmodelku začne ofišl 25.1, takže se hlašteklidně a až to začne, pošlu vám upozornění na blog, těším se na vaše přihlášky!!:)

Jak dál?;)

10. ledna 2012 v 9:02 | Simici007•team•(*MrS[Hskie])
¨
srdíčko je od : http://sashenka1864.blog.cz -->Omlouvám se, ale stane se:)
Opravdu netuším co s vámi, když tu nic není originálního, nikdo sem nechodí, když je, nikdo se nepřihlásí, Virtual Word má 3 obyvatele, S7 hledá Topmodelku nemá žádného soutěžícího. Tak jak to tedy bude? Máme něco vůbec chystat, nebo se na to máme vykvajznout?

Mě to štve. Snažíme se. Má to cenu? Možná, dokažte nám to, dokažte, že sem chodíte a že náš blog čtete!
Já se snažím, opravdu, holky se snaží, pomáhají, Peťo je plný nápadů, až nestíhá něco podnikat, ale zapojuje se a je akční a pohotový.

Teď trošku z jiného soudku. Chtěla bych vám říct, že si vašich komentářů opravdu hrozně moc vážíme, ale ještě radši bychom byli, kdyby jste se tay hlásili..:D

Designy

6. ledna 2012 v 17:43 | Simici007•team•
Máme pre Vás našu stránku kde si môžete objednávač designy. JE tam zatiaľ len katalóg a nejaké designy.
Nie sme profisionály ale učíme sa :)
www.simici007designy.blog.cz

Tešíme sa :)

Budeme vám hľadaťdownlaody

6. ledna 2012 v 8:34 | Simici007•team•(Peťo)
Chcete nejaký downoload ktorý ste dlho hľadali a nenašli ste ho? Koment a my ho určite nájdeme! :)

Mám nápad

5. ledna 2012 v 17:43 | Simici007•team•(Peťo])
Ešte sims 2 stále nemám ale napadlo ma aký komix by som napísal :D Klikni na celý článok.

Šťastný Nový rok

31. prosince 2011 v 12:51 | Simici007•team•(HanisShka)

S Vánočním přáním už jsme byli trochu pozadu, ale jak jsme pracovali na tom projektu VIWO, tak jsme na to jaksi úplně zapomněli :(

Pamatuju si, že přesně loňské Vánoční svátky jsme strávili s Vámi, ale jiným způsobem. Dávali jsme na blogy snad tisíce downloadů :-D Návštěvnost byla překrásná, ale reakce na články... nulová. Teď je to přímo naopak. Návštěvnost úžasná (dobře, tohle naopak není :D) a reakce ještě úžasnější! Doufám, že se Vám u nás bude líbit i příští rok :) A všichni Vám také přejeme Šťastný Nový rok... a hlavně nezapomeňte že Jak na Nový rok, tak po celý rok.

Dnešek si pořádně užijte! U nás to začíná tátovejma výbuchama nervů :D Vaše HanisShka a S7 Team

Poděkování za reklamu

30. prosince 2011 v 16:34 | Simici007•team•(HanisShka)

Myslím, že reklama by se měla oplácet reklamou :-) Všimla jsem si, že nám jedna návštěvnice blogu udělala krásnou reklamu na tom svém :) Samozřejmě jí za to jsme moc vděční! Doufám, že nebudeš zklamaná. Budeme dělat cokoliv pro to, abyste byli spokojení, protože jedině VY, lidi co nás podporují, ZA TO STOJÍTE!

A kdo že nás to podpořil reklamou? Přeci terezka-xp - ještě jednou MOCKRÁT DĚKUJEME!

Abych se také vyjádřila...

26. prosince 2011 v 20:16 | Simici007•team•(HanisShka)


Mám za to, že bych se k tomu taky mohla vyjádřit. Původní nápad jsem měla já a jako S7 Team jsme tuto základní myšlenku rozvinuli. Předem upozorňuji, že jsem nápad nikde neokoukala, nikde ho neviděla a doteď nikde nevidím :-) Dívala jsem se na projekt Mrs.Chloe a musím pochválit, že i její nápad je senzační :-). Ale pokud byste si pořádně přečetli popis projektu v hlavním rozcestníku Virtual World a prošli si aspoň trochu viwo-simici007.blog.cz, pochopili byste, že tento nápad je úplně jiný.

A jak už se tu Mrs. Hilly zmínila, projekt byl poprvé zveřejněn cca před 2 měsíci či dýl. Takže pokud si někdo myslí, že kopírujeme, sám se trochu dost špatně dívá :-) Mimochodem podle IP adresy se toho dá opravdu hodně o vás zjistit :)

Takže až se to všechno pořádně rozjede (do konce tohoto roku na 100%, až se vyjasní nějaké problémy), teprve potom můžete srovnávat projekty na různých stránkách :) Ale teď vás chci poprosit, že tento projekt je opravdu jen a jen z naší hlavy a tak nechceme, aby některé nápady, které budou opravdu viditelné kopíráctvím, byly použity na vašem blogu a ve vašich soutěžích či projektech.

Vaše HanisShka ;-)Virtuální svět- vysvětlení

26. prosince 2011 v 10:42 | Simici007•team•(*MrS[Hskie])
Doufám, že už jste to pochopili. Vaši simíci, budou něco jako celebrity, a je jen na vás, jak daleko to dotáhnou a kolik skandálů budou mít! :)

Virtual World - registrace!

25. prosince 2011 v 19:37 | Simici007•team•(*MrS[Hskie])

VIRTUAL WORLD

Tak, to je věc na které jsme pracovali, přemýšleli, domýšleli, rozjížděli celý měsíc.. Ještě není vše co tam chceme hotové, ale můžete si to projít a zaregistrovat se.

Registrovat se je příšerně jednoduché. Buď si vytvoříte simíka sami (v bodyshopu, zabalíte a pošlete někomu z nás - kontakty TADY) a nebo ho vytvoříme my podle vašich instrukcí.

Nejprve potřebujeme základní informace o vás:

1. Vaše přezdívka
2. Váš e-mail
3. Váš skype / facebook / webové stránky či blog
4. Chcete hrát ve verzi The Sims 2 nebo The Sims 3
5. Vytvoříte si vlastního simíka či ho máme vytvořit my
- pokud si simíka vytvoříte sami, stačí nám jako odpověď na náš potvrzující e-mail poslat soubor se simíkem
- pokud simíka máme vytvořit my, na e-mail Vám přijde dotazník, jak by měl simík vypadat a jak by se měl ve hře chovat

Pak přihlášení Vaší virtuální postavy:

6. Jméno a příjmení postavy
7. Životní příběh Vaší postavy až do dnešního dne - prosíme jen popis života, který je v dnešní den obyčejný jako u každého jiného člověka ->> účelem totiž je, vytáhnout simíka mezi hvězdy a milionáře
8. Co je jeho životní cíl, či sen (doporučuji nejdřív projít nabídky práce, ale pokud máte jiný nápad, napiště... my se přizpůsobíme)
9. Čeho se bojí, jaké má obavy.. (např. Bojí se tmy, nikdy nezhasíná, pokud vypadne proud, omdlí)
10. Povaha - Stručná charakterizace

Odkaz je zde: http://viwo-simici007.blog.cz/

Omluvte, že zatím není vše hotové, to víte, vánoce, ale pracujeme usilovně! Menu bude dodělané, jako poslední, zatím je tu archiv..;) A nekopírujte prosím náš nápad, už jsem po zveřejnění toho co chystáme, na některých blozích viděla přihlášky atd. Ale chci abyste věděli, že jste trapní, né originální..

Rozpis k měsíci Prosinec!

5. prosince 2011 v 22:03 | Simici007•team•(HanisShka)
Jak jistě víte, blíží se - pro nás - ta nejdůležitější období. Tím jsou samozřejmě Vánoční svátky a Silvestr. Dovolili jsme si pro Vás všechny připravit pár příjemných překvapení. Začneme pěkně popořadě.
  • Vánoční speciál - S7 Team and Christmas
  • S7 Our Celebrity - to už se zde začíná rýsovat. Náš vlastní filmový štáb, vlastní hvězdy.
  • S7 Celebrity Virtual World - těšte se. Tento virtuální simíkovský svět slavných osobností se na vás už třese!
  • Literární kout - pro pisálky, co mají buď blog s malou návštěvností (či ho nemají vůbec) a chtějí své příběhy zviditelnit (téma Sims 2 ale vůbec nebude povinné!)
  • S7-Music Chart - našich TOP 20 nej songů! Pravidelně a aktuálně!
  • Nová témata měsíce! - promluvte a dejte najevo svůj názor pomocí anonymních anket. My se budeme snažit vaše požadavky splnit co nejlépe.
  • PŘEKVAPENÍ NAKONEC - není v tom jen jedna věc, ale hned 3... nebo dokonce 4!
Myslím, že se máte na co těšit. Na VŠEM se teď pilně pracuje! Můžu Vám slíbit, že minimálně polovina se blíží do své konečné fáze! Doufáme, že se Vám nově připravené projekty budou líbit a i vy se do nich zapojíte.

Váš S7 TEAM!

Ideme si zasúťažiť?

30. listopadu 2011 v 17:31 | Simici007•team•
Nejdeme si urobiť nejakú súťaž? Je jedno akú zvolíte si ju VY! Úžasný Tak ma napadlo o čom súťaž môže byť. Tak klik na CČ!

Nový fotka ku new komixu

15. listopadu 2011 v 7:42 | Simici007•team•(Peťo)
Rozhodol som sa urobiť nový komix. Včera moja sestra pozerala rozprávku na TV barrandov. Tak tá rozprávka bola námet ku môju komixu. Dneska prídám ešte fotky a možno aj úvod a 1.časť. Fotku nájdete pod perexom!

Blog se rozjíždí

7. listopadu 2011 v 9:45 | Simici007•team•(*MrS[Hilly])
S dalšími admnkami a adminy pro vás máme pár skvělých novinek!:) Hned na začátek, prosím, aby nápady nikdo nekopíroval, jsem znaší hlavy a chceme aby byli pouze na našem blogu a dále upozorňuji, že všechny denně projíždíme tak 20 blogů, takže si nemyslete, že na to nepřijdeme, následovalo by nahlášení vašeho blogu a pak smazání, proto, nepokoušejte štěstí milí, drazí..;)
Souhlasíte? jděte pod perex ...nesouhlasíte? Jděte do prkénka..:D
 
 

Reklama