Informace-3

limitovaná edice!

22. ledna 2012 v 9:58 | Simici007•team•(*MrS[Hskie])
  • Co obsahuje edice? Sběratelská edice obsahuje podnik ke stažení, a navíc položky s tematikou Katy Perry: účes, módní doplňky, kytaru, ovocné jevištní rekvizity a exkluzivní plakát.
  • Vzestup ke hvězdám - vydejte se na průzkum nového světa a prožívejte svůj sen jako zpěvák, akrobat, kouzelník nebo DJ. Sledujte, jak se vaši Simíci stávají slavnými, nebo jak při vystoupení padají v plamenech k zemi.

The Sims 3 a její dodatky s 50% slevou!

19. července 2011 v 15:17 | Simici007•team• → HanisShka♥ ←
Je tu úžasná cenová akce všech produktů, co se týče sady hry The Sims 3 a všech jejích dosud vydaných datadisků! Obchodní řetězec TESCO v ČR a SR pro Vás připravil jedinečnou šanci, jak získat tyto hry jen za polovinu původní ceny!!

Čas je ale omezený a tak si do těchto obchodů opravdu pospěšte. Máte totiž už čas jen do 21. června!! Neváhejte a čapněte příležitost za pačesy!

The Sims 3 - Pets -> Trailer & Předobjednání

19. července 2011 v 13:24 | Simici007•team• →HanisShka♥ ←
Včera, 18. července, vyšlo oficiálně The Sims 2 - Pets (Domácí mazlíčci). Tento datadisk si můžete už i předobjednat! Více informací najdete zde: The Sims 3 - Mazlíčci
A odkaz k předobjednání je zde: PC The Sims 3 - Pets

Podívejme se také na propracovaný a opravdu lákavý trailer na tento nový datadisk.

Podle mě je asi nejlepší ta scéna se zlodějem v 1:07 :) :D

The Sims 3 - Pets již k objednání!

19. července 2011 v 12:06 | Simici007•team• → HanisShka♥ ←
Vytvořte pro své simíky ráj zvířátek. Nezbedná koťátka, zuřiví hlídací psi, poslušní domácí mazlíčci či šikovný koně. Užijte si se svými simíky zvířecí dobrodružství a když už mají neštěstí v lásce, domácí mazlíček jim v jejich osamělosti zaručeně pomůže!

Co je tu vlastně nového? Mnozí z vás si přáli vždy downloady v podobě koní - ale byla to nevýhoda... kvůli různým datadiskům si nemohli dovolit koníky na svůj pozemek všichni a navíc to nebylo tak dobrodružné, jako opravdoví koníci. Ale tady je tomu konec! Konečně a vůbec poprvé vám EA Games přináší do hry v podobě datadisku "Domácí mazlíčci" také KONĚ!

Vychovávejte je, starejte se o ně a zvířátka se Vám rádi odvděčí!

Více informací zde -> TS3 - Domácí mazlíčci

Hra The Sims už i na Facebooku!

18. července 2011 v 19:28 | Simici007•team• → HanisShka ←

Zahrajte si se svými přáteli, se životem, s The Sims již tohle léto na facebooku!

The Sims Social Vám umožní vytvářet Simíky, stavět garsonky nebo dům snů, zažít jiskry v přátelství a romanci, vzrušující dobrodružství, a další - a to i s vašimi přáteli na facebooku!

Více informací a rovnou spustit aplikaci můžete zde ->

Nové sady právě v prodeji v The Sims 3 Store!

19. října 2010 v 9:47 | Simici007♥team♥(HS)

V říjnu budou hlavním tématem zvířátka, takže se určitě přijďte podívat na nové sady Veselé zvířecí hřiště pro ložnice a koupelny!

Sedají si vaši simíci rádi do první řady a doprostřed? S ložnicovými sadami Přední řada + Mizerná vlákna, které obsahují i perfektní oblečení a nábytek, dostanete simíky do středu pozornosti a sousedé zůstanou stát v němém úžasu,

Pozvánka na akci the sims 3

3. října 2010 v 8:56 | Simici007♥team♥(HS)
V Electronic Arts na naši komunitu nezapomínají a tak vám dnes představuji video, které vás všechny zve do Prahy, Brna a Bratislavy - na sraz fanoušků The Sims, kde si můžete zahrát blížící se dodatek Po setmění. Možná se s námi potkáte, poznáte mnoho zajímavých lidí a fanoušků, zahrajete si dodatek Po setmění a užijete si spoustu zábavy! Tak co, kdo kam jde? :)

Nové město do the sims 3-Barnacle Bay

2. září 2010 v 20:38 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
Už tento podzim se na stránkách thesims3.com v obchodě store objeví nové město s názvem Barnacle Bay.Jko bonus zde najdete několik objektů.. Dostupný je za simspointy :)
hjigdr
sbhiCo vše nás v městečku čeká? Samozřejmostí tam jsou obydlené i nové parcely, simíci musí přece navázat nové známosti ;). Po celém ostrově se potáhnou písečné pláže, za zkoušku bude stát i bar a restaurace u Hogana, možná také potkáte duchy a piráty. To a ještě více můžete očekávat od Barnacle Bay. Těšíte se? :)

zuucftztzgh

Po setmění- Obal hry a krátké info :-)

24. srpna 2010 v 21:01 | Simici007♥team♥(HS)
guwhvu
A nyní další zajímavosti:

The Sims MEDIEVAL!

7. srpna 2010 v 9:45 | Simici007♥team♥(Hilary simík)

Už nedávno se objevily spekulace o nové hře The Sims. Šuškalo se něco o Středověku a ejhle, je to tu! EA začala připravovat novou serii The Sims Medieval - Simíky ve středověku, která by měla vyjít v roce 2011.

Přichází tak nová dimenze hraní, kde si budeme moci vybudovat svoje vlastní království, vyrazit na nebezpečné a dobrodružné výpravy, bojovat proti černokněžníkům a mnoho dalšího.

Staneme se krály, udatnými rytíři, bardy, čaroději nebo kováři? Osud celého království leží jen na našich bedrech. Na začátku každé nové hry si zvolíme ambice své země, které předurčí nové příběhy.

Opět si budeme moci upravit své Simíky- hrdiny a určit jejich povahové vlastnosti a chyby. Čeká na nás obchodování s cizokrajným zbožím, kování zbroje, léčení nemocnných a jiné úkoly. Osud celé země bude opět jen a jen ve našich rukách!

The sims 3-Na plný plyn!!

2. srpna 2010 v 20:18 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
Nováá kolekce!!
Fanoušci a fanynky se mohou na podzim letošního roku těšit na novou kolekci do populárního simulátoru života The Sims 3.

Společnost Electronic Arts a studio Maxis oznámili, že na podzim letošního roku chystají další nový datadisk do nejprodávanější PC hry roku 2009 - The Sims 3. Chystaná kolekce ponese název Na plný plyn (v originále Fast Lane Stuf) a nabídne, coby vůbec první balíček doplňků, věnovaný dopravním prostředkům a rychlým kolům, čtyři možnosti volby životního stylu; závodnického, spikleneckého, "rockabilly" v retro-stylu 50. let a ve znamení klasického luxusu.

Teen Choice Awards-Nominace

29. července 2010 v 9:08 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
Hra The Sims 3 byla nominována na cenu Teen Choice Award v kategorii Nejlepší hra roku.
Chcete-li hlasovat, stačí si vytvořit účet na stránkách a kliknout na tlačítko "Další kategorie" (OTHER). Můžete hlasovat každý den až do slavnostního předání cen.
 
 

Reklama