Informace-2

Užitečné herní tipy do TS2

3. září 2011 v 17:53 | Simici007•team•(HanisShka

Častokrát se určitě ptáte sami sebe, proč vás třeba takový ředitel prestižní školy nepřijal k sobě. Nebo jak to udělat, že když čekáte dítě, tak vůbec nic nestíháte? Či jestli je možné udělat ze simíků "teplouše". Zde máte několik herních tipů, které se Vám určitě do hry jako poznatky budou hodit.

Jak zbohatnout? A bez cheatů?

Home crafter

1. července 2009 v 21:12 | Hilary simík
Maxis dnes vpodvečer našeho času vypustil mezi fanoušky utilitu určenou k tvorbě vlastního obsahu do Sims 2. Utilita nazvaná HomeCrafter Plus přesněji slouží k editaci či tvorbě tapet, podlah či terénů, které si můžete nyní upravovat k obrazu svému! HomeCrafter o velikosti 8,3 MB stahujte z oficiálních stránek Sims 2. Utilita je dostupná v mnoha jazycích, nechybí ani čeština.


Stejně jako Body Shop je HomerCrafter Plus přehledný a česká lokalizace, doprovázená počeštěným readme souborem, se opět povedla. Díky této utilitě máte možnost z BMP souboru, který si předem vytvoříte, učinit tapetu, podlahu nebo terén. Velmi jednoduchý proces, který však dříve nebyl možný. S utilitou zvládne pracovat každý laik.


zdroj:thesims2.cz
 
 

Reklama