Deník praštěný puberťačky

DPP- Každodenní rutina

20. října 2010 v 10:17 | Simici007♥team♥(HS)
Hiiiiiiiiii
Když jsem se probudila uviděla jsem ségru před zrdcadlem jak si zkoumá ksicht :DD Už,už jí chci něco říct a vybaví se mi můj dnešní sen.. Zdálo se mi o tom že jsem ve škole a najednou se tam objeví máma a přede všemi spolužáky mi dá takový hrozný svetr s bárbínou a já musím dělat jak se mi líbí a všichni se smějou ne hrůza!!No radši se vrátím k té ségře..

DPP-2dílek

18. září 2010 v 20:28 | Simici007♥team♥(HS)
Byl to Micky! (Vysvětlivka:Micky je Sáriin přítel, když se poznaly nejprve se nesnášely a poté se do sebe bezhlavě zamilovaly. Byl tu jen jeden problém.. Micky tu nebydlel byl tu na návštěvě u babičky a musel brzo odjet. Pravda byla že si psaly ale Sarah myslela že už ho v životě neuvidí.. Dům jeho otce je totiž na samém druhém konci světa v austrálii!! )
,,Ahoj.. co tu děláš." začnu krotce
,,Táta tu sehnal práci a teď bydlíme u babičky.. brzy se sem přestěhujeme napořád!"Vyvalý na mě. a..

DPP-1díl

15. září 2010 v 21:28 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
Takže dneska je úterý a Lucy šla po škole k nám. Sedli jsme si okamžitě k PC jelikož se ségra kliďila nahoru do máminy ložnice aby si po telefonu mohla pokvákat s nějakou kámoškou ze školy.. Tákže sme měli ideální příležitost prozkoumat stránky naší oblíbené pop star Ashi Boydové! Když jsme prohlížely novinky naše oči se upřely na actualitu že se Ash objeví v sobotu večer v baru guinea! Právě teď na tv DIGITAL prý dávají pořad kde se o tomto budou zmiňovat tak sme se celé nesvé vrhly k telce.

DPP- úvod

14. září 2010 v 20:46 | Simici007♥team♥(HS)
Čauky :D jmenuju se Sarah..Je mi 15 let a jsem trosku praštěná.. většinou se nezabývám takovými věcmi jako je deník ale baví mě napsat si nějaký den a pak si ho za pár měsíců připomenout.. Mno.. co se týče mě nejsem vůbec pečlivá a spolehlivá.. :D Sem roztěkaná a praštěná ale nevadí mi to :))**Není to dávno co jsme se sem přistěhovali.. Bydlíme ted ve Veronově v řadových domcích č. 13.. O kus dál bydlí moje kamarádka Lucy v květinové 4.Tady je:
 
 

Reklama