Říjen 2012

Winstons- Co se změnilo?

27. října 2012 v 13:43 | Simici007•team•Noreen |  Winstons
Ahoooooj !:)
Tak jsm pro vás po hrozně dlouhé době přinesla Winstons. Vím, dlouho jsem tu nebyla, měla jsem hodně práce se školou, neměla jsem doma počítač, prostě jedno s druhým :). Takže, vychutnejte si poměrně dlouhý díl :)
Tady máte Noreen. Je z ní krásná slečna. Několikrát jsem změnila dětem jejich osudy, ale teď už mám jasno.
Noreen bude tanečnice, myslím, že nepotřebuje vysokou, ale hrozně si ji přeje, tak ji na vysokou přeci jen pošlu. Bude to pro mě určitě úmorné období, ale tak co s nimi mám dělat:D Tohle není její pokoj, tak místnost ve které je. Je to speciální domek vytvořený k odpočinku a nachází se na zahradě. Je tak pracovní plocha, fitness a baletní studio :)

„Umělecké“ fotky z TS3 (01)

14. října 2012 v 13:50 | Simici007•team•Veru*-* |  Tvorba - Verča
Zdarék!
Tak jak jste si užili víkend?
Tn můj nestál za nic,stal by se z něho úplný propadák.Nebýt nového
morčátka!Ale když si vzpomenu,že je to nahrážka za milovaného křečka...
Takže prosím minutku ticha za milovaného křečka Bobíka..............

Ale třikrát HURÁ,za nového člena rodiny!

No a v clemém článku máte to co jsem chtěla přidat!

Paradise

9. října 2012 v 20:46 | Simici007•team•Veru*-*


Copak se Vám vybaví pod pojmem PARADISE?
Dříve by se mně vybavil nějaký ostrůvek,palmy,pláže,čisťoučké moře...
Ale teĎ!Asi nejspíš soutěž HP-Hotel Paradise.
Každý nejspíš tuto soutěž viděl,nebo alespoň ukázky.
Vybraní lidé se nastěhují do překrásného hotelu utvoří páry a pak už bojí,hází si špínu na záda,hádají se.
Docela srandaSmějící se.
Ale dost keců,s Noreen jsme si naplánovali tuto soutěž i v The sims 2
Ale samozřejmě bude to trošičku jiné.(Ale to se musí pořádně domyslet...)
Nebojte,zapojit se můžete i vy!

Melaniina cesta - u konce

1. října 2012 v 23:04 | Simici007•team•(HanisShka) |  Melaniina cesta

Takže jak je u mě zvykem - to co rychle začne, rychle skončí. Nejen, že skončil komix Nebeská brána - pokud někdy budu mít náladu znovu tvořit kulisy a znovu udělat ty andělské tváře a malé tvářičky, možná se k němu vrátím.

Melaniina cesta je bohužel u konce také. Postahovala jsem si do hry nějaké špatné downloady a ani pročištění tomu nepomohlo. Odinstalovala jsem datadisk, který mi přišel nejmenší, ale ani to nepomohlo. Takže jsem zkusila odinstalovat poslední dataditk (tudíž Život v bytě)... a nějak jsem zapomněla zkopírovat složku "Sousedství" a samozřejmě fotky ze hry :// Tak blbá můžu být opravdu jen já. Takže už nemůžu ukázat, jak se z Mel stala úspěšná obchodnice v obchodě s potravinami a bytovými doplňky. Jak se z ní stala úžasná hodná čarodějnice, která se vypracovala skoro až na post té, která umí všechno - teda vlastně vypracovala. Nejvíc se mi líbilo to křeslo, které po chvilince sezení přidalo úplně všechno - potřeba wc, hlad.... to byla úžasná věcička.. a ta její kouzelná půdička? No myslím, že lepší už nepostavím.

A už vůbec tu nebude vidět, jak se zdokonalovala. Byla to jediná simka, u které se mi povedlo kompletně do jediného puntíčku zaplnit všechny dovednosti a získat všechny karty k jejím zálibám. No, budu toho dlouho litovat, ale na její místo nastoupila slečna jménem Melanie (II) spolu se snoubencem Joshem a svou dcerkou Livie. Melanie příběh sice zachránila, naopak však příběh nebude o ní, nýbrž o její dcerce Livii.

Momentálně se ve hře slaví jejich svatba - Joshe a Melanie - ze které taky určitě budou nějaké pikantní fotky, pokud se mi nebude sekat hra tím zatížením... budu si muset pořídit větší herní mašinku, než mám no :D

Doufám, že jsem vás nějak nezklamala. Ten příběh se zatím nerozjel, tak nebylo zatím o co stát. A ještě nakonec chci dodat, že jsem se těmi příběhy nikde neinspirovala. Až potom jsem zjistila, že i Bee♥Free má také tenhle styl příběhů (navíc to má o dost dokonalejší) a začala samozřejmě dřív než já. Nechci, aby si tahle úžasná slečna (myšleno opravdu!) myslela, že od ní kopíruju :D