Květen 2011

Elfky :)

24. května 2011 v 20:47 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  Tvorba - Hilary Simík

Ano, ano zase já.. :D Nudila jsem se a to peněkud slušně, tak jsem zapla simíky. Napadlo mě, když už mám ve hře ty elfí uši, proč neudělat krásné elfky..:)Takže tady máme jednu z nich Evelynett.. Vyfotila jsem jí i s její sestrou a ty obrázky se mi tak líbí že jsem vám je sem dala :) Takže..Představuji vám Evelynett a Anastazii!:) Také přemýšlím že s nima udělám komix.. :) Stály by jste o něj? :) Pokud budete chtít simky dám ke stažení..:)

Simky!:)

23. května 2011 v 22:14 | Simici007♥team♥ |  Downloady naší výroby do TS2
Vytvořila jsem si pár siminek, abych vám je sem dala ke stažení (když ty downloady tak milujetexD) Ale nedala jsem k nim odkazy, abych z vás vymámila zájem.. :D (Chytré že? :D) Takže pokud chcete simku..Stačí napsat, a odkaz je váš..Ke každé simce patří domeček, který sem dám až u 5 zájemců o simku.. :)* Doufám ,že bude dost komentíků ať ty krásný jsem ty krásný domky netvořila jen tak ;) UPOZORŇUJI: SIMKY NEKOPÍROVAT! NESMÍTE JE VYDÁVAT ZA SVÉ A HLÁSIT DO SOUTĚŽÍ!Simka Nikol..:)

Kdysi dávno..

19. května 2011 v 23:01 | Simici007♥team♥ |  News


Kdysi dávno,
Když celý vesmír znal tým, tým který změnil svět, tým který znala celá galaxie, S7Team,
Od té doby se něco změnilo, něco co poznamenalo celičký internet...
A uvedlo blog známý jako Simici007 do nekonečného zapomění..
Ze čtyř zbyla jedna,jedna hrdinka která se snažila aby blog neupadl ve věčné zapomění a zavrhnutí ostatními,
bojovala za spravedlnost a uvedení blogu do žebříčků nejlepších,

MEGA rekonstrukce

15. května 2011 v 17:21 | Simici007♥team♥ |  News

Opravdu a bez keců je tu MEGA rekonstrukce!:)
Už mám opravdu dost toho čekat na jediný koment..chci z tohohle blogu vytáhnout co nejvíce!:) Moc prosím aby jste se už nezajímaly jen o downloady, ale i o jiné články, aŤ si je nepíšu pro nic za nic :P Vidím že nejvíce lidí kouká na downloady..
Ale blog přece není jenom o nic ne?!:) Budu se velmi snažit, tak mi prosím držte palce!:)* Zkusím sem namontovat i nějaký nový dess..Ale neslibuju že to bude nějaké mistrovské dílo!:D Budu se snažit psát smysluplné články, a hlavně obsáhlé! :D Ne články typu novinky: Zase se vracím!! Pod tím.. Se zase vracím..Fajn ne_?:D..To už prostě ne!!
Normální smysluplné články:) Budu se vážně snažit, ale musím také vědět že tenhle blog ještě chcete a potom můžu začít rekonstruovat a dělat dess..Takže, snad budou komentáře!:)

Culíky :)

11. května 2011 v 14:10 | Simici007♥team♥ |  TS2 - vlasy pro ženy
→Krásné copky!:) Okamžitě stahuju!!...Přemýšlím, že je použiju na nějakou simku ke stažení či na dess!:D


Upozornění:Vlasy jsou tam samostatně bez těch mašlí , ale mašle se dají stáhnout jako samostatný prvek :P Ještě ho sem dám :D!:)

DOWNLOAD


Memories!

9. května 2011 v 17:21 | Simici007♥team♥ |  Katalog - Ikonky a Bannery


Tenhle obrázek jsem nazvala Memories..Něco jako vzpomínky na krásné chwíle :) Aby to mělo větší váhu přidávám básničku co mi složil kamarád :) Prosím pict i Básničku kopírujte s mým zdrojem :)A Nevydávejte za své!! :)

Moje výroba :)

9. května 2011 v 16:37 | Simici007♥team♥ |  Downloady naší výroby do TS2


tak jsem si pohrála :) Bohužel to na obrázku není moc vidět.:P Jsou to roztomilé růžové plínky se třpytkami a vepředu s roztomilým nápisem SWEET :) Dala jsem je jen pro holčičky ale kdyby někdo chtěl i modré napište :D No je to asi 2 pokus a na to že mi nefungujou všechny barvy jak mají se mi to docela líbí :D No tak zase je to vlastní výroba takže kopírovat se zdrojem :)

Download pod perexem :)Nástrahy-úvod do děje

8. května 2011 v 19:18 | Simici007♥team♥


Jmenuji se Viviane Triopoll. Je mi skoro 16. Tento deník je zápis z mého života do kterého bych vás ráda pozvala jako diváky. Budu vám vyprávět o věcech které trápí obyčejné teeangery, jako jsou nezdařilé vztahy, platinové lásky, kamarádi skuteční či internetoví. Jak už jsem řekla jsem Viviane. Žiji ve městě zvaném Valley hope. Žiji se svou mamkou Jasmine Triopoll a svým otcem Nathanem Triopoll. Své rodiče nadevše miluji ale jsou věci o kterých bude lepší nevědět..Nebo ne?