Listopad 2010

Konečně volnáá :))**♥

22. listopadu 2010 v 12:27 | Simici007♥team♥(HS) |  Hilary Simík

Konečně jsem zdravá :)) O5 plná života a kypící šťastnou náladou.. :))
Konečně můžu přidávat pravidelně..
Konečně můžu splnit svá slova
Konečně bude komix..!!
Konečně můžu žít..!!!♥

Toť bych pokládala jako svá úvodní slova a pod ..Tzv.Perexem vám vysvětlím mnohý zbytek :))

Dům do TS3

7. listopadu 2010 v 1:34 | Simici007♥team♥Asuka-hime
Ahoj lidi...

Bohužel odchod

6. listopadu 2010 v 17:23 | Simici007♥team♥(HanisShka)
News
No. Tak moc dlouho jsem tu nebyla. Ani už nevím, jestli u mě platí stále správcovství tady.. ale to nevadí. Stejně jsem přišla říct, že odcházím. Začínám totiž na novo se svým blogem a chci se věnovat pořádně škole, psaní povídek a grafice zároveň. Bohužel bych nestíhala i další věci.

Ale ti, kteří mě tu měli rádi (nikdo :D) nezoufejte, protože jsem i na svém blogu, kterému se plně budu věnovat :-)) Možná párkrát zajdu i sem.. a dám opravdu novinky, které jsem třeba nově našla k TS :-)) 

Ale co bude další novinkou pro HS a novou členku týmu, bude to, že na svém blogu budu věrně dělat reklamu tomuto blogu. A budu to dělat tím stylem, že zkopíruju obsah jakéhokoliv článku (nejlépe s downloady) a pokud budou chtít dát kliknout na DOWNLOAD - naskočí to na tuto stránku (na článek, odkud jsem vzala ten obsah :)) Dám si s tím sice práci, ale za to bude tenhle blog aspoň pořádně doceněný a navštěvovaný.

Já se s Vámi tímto loučím a omlouvám se i HS, že jsem se dlooouho neozvala a nechala ji ve srabu. Teď ale doufám, že nová členka týmu, která je mi mimochodem s tím anime, mangou a Japonskem, velice sympatická, vás nebude zanedbávat a bude vám dopřávat pěknou podívanou do světa Simíků 007 :-)) Mějte se krásně
Vaše HanisShka

Zdravím ^_^

4. listopadu 2010 v 20:53 | Simici007♥team♥
Ahoj lidi ,
takže jak už asi víte mámbýt nová členka týmu na tomto blogu... takže by bylo docela asi fajn kdyby ste se o mě alespoň něco trochu dozvěděli:)

Takže, mám ráda anime , mangu, japonsko a The Sims...mám konkrétně trojku :)
moje ICQ je 357962912 a e-mail : k.asuka-chan@seznam.cz

Na tomto blogu se mám starat o grafickou úpravu a downloady vytvořené mnou:)

Tak doufám že tento blog budete navštěvovat i nadále a bdete omlouvat mou dosavadní neznalost o blozích :S

Vaše Asuka-hime

Přicházím já i s..

4. listopadu 2010 v 20:00 | Simici007♥team♥(HS) |  News
Simici007
 Ciao :))**
Po delší nepřítomnosti obíhaček apod. Sem vám přinesla 2 novinky naráz :)*Za prvá..Nová spolu blogmasterkáá :)**Přijmi prosím tohle jako přivítání :)  Asuka-hime!! Více informací vám nejspíš zdělí sama..tedy doufám :D Další z nich je rekonstrukce :D Znamená to nový dess apod.. Jako počest naší nové do Japonska zblázněné blogmasterky sem zhotovila komix o japonsku :)) Měl by se sem jeho první díl dostat dejme tomu 17 ? Těšte se :)) Musím přes víkend fotit dopředu takže se mějte já jdu na FB :)) Ještě něco přidám ae nejdříve dám prostor Asuky-him!