Září 2010

Francouzská modelka- Tak to všechno začelo

28. září 2010 v 9:42 | Simici007♥team♥(HS)
Jméno:Roxy Milano
Věk: 22 let
Bydliště:Centrum- Šafránova zátoka
Povolání:Bez zaměstnání..
Záliby: Tanec, kreslení , fitness
Povaha: Panna, Upravená a hravá :))
Příbuzní: Matka a otec a bratr v Krasohlídkově
Mazlíčci: Nepočítajíc mladšího bratra žádní
Stav: Hledá partnera a zaměstnání..

Download na přání proYahoodQa

25. září 2010 v 9:54 | Simici007♥team♥(HS)

Takže tady je tvé městečko dá se stáhnout volně bez jakýchkoliv poplatků..Stáhni zde :

Pravdivé historky( aneb pro zasmání :D)

20. září 2010 v 19:20 | Simici007♥team♥(HS) |  Hilary Simík
Pitomec č. 1
Při studiu medicíny pracuji na částečný úvazek také v poradně toxikologického střediska. Je to nedávno, co volala nějaká žena, která přistihla dcerku při pojídání mravenců. S nonšalancí sobě vlastní jsem jí odvětil, že mravenci nemůžou její holčičce nijak ublížit, takže s ní do špitálu jezdit nemusí. Dáma se uklidnila a před rozloučením mi prozradila, že dala své holčičce pro jistotu vypít prostředek pro hubení mravenců. "Volejte záchranku! Okamžitě!" zařval jsem do telefonu.
↓↓

DPP-2dílek

18. září 2010 v 20:28 | Simici007♥team♥(HS) |  Deník praštěný puberťačky
Byl to Micky! (Vysvětlivka:Micky je Sáriin přítel, když se poznaly nejprve se nesnášely a poté se do sebe bezhlavě zamilovaly. Byl tu jen jeden problém.. Micky tu nebydlel byl tu na návštěvě u babičky a musel brzo odjet. Pravda byla že si psaly ale Sarah myslela že už ho v životě neuvidí.. Dům jeho otce je totiž na samém druhém konci světa v austrálii!! )
,,Ahoj.. co tu děláš." začnu krotce
,,Táta tu sehnal práci a teď bydlíme u babičky.. brzy se sem přestěhujeme napořád!"Vyvalý na mě. a..

Novinky ohledně aktualit-the sims 3

16. září 2010 v 19:20 | Simici007♥team♥(HS) |  The sims 3

Aktualizace základní hry
Byl odstraněn problém, při kterém duchové mohli za určitých podmínek zůstat zaseknutí ve vozidle. Nyní budou duchové z vozidel vystupovat normálně, jakmile dorazí do cíle.
Pojmenovatelné předměty mohou být pojmenovány pouze v případě, že náleží do aktivní domácnosti.
Aktualizace datadisku Cestovní horečka
Titulky povolání Simíků, kteří navštěvují Egypt, Francii nebo Čínu, se budou nyní objevovat v tooltipu panelu vztahů.
The Sims 3 Vytvoř svět
Uživatelé nástroje Vytvoř svět si budou muset nainstalovat novou verzi nástroje The Sims 3 Vytvoř svět. Odkaz na stránku Vytvoř svět naleznete v rozbalovací nabídce "Hry" v záhlaví stránky.


A proč to sem píši?
Protože krom aktualizací je tu i novinka v podobě nové vlastnosti - Nadšenec do aut.

DPP-1díl

15. září 2010 v 21:28 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  Deník praštěný puberťačky
Takže dneska je úterý a Lucy šla po škole k nám. Sedli jsme si okamžitě k PC jelikož se ségra kliďila nahoru do máminy ložnice aby si po telefonu mohla pokvákat s nějakou kámoškou ze školy.. Tákže sme měli ideální příležitost prozkoumat stránky naší oblíbené pop star Ashi Boydové! Když jsme prohlížely novinky naše oči se upřely na actualitu že se Ash objeví v sobotu večer v baru guinea! Právě teď na tv DIGITAL prý dávají pořad kde se o tomto budou zmiňovat tak sme se celé nesvé vrhly k telce.

DPP- úvod

14. září 2010 v 20:46 | Simici007♥team♥(HS) |  Deník praštěný puberťačky
Čauky :D jmenuju se Sarah..Je mi 15 let a jsem trosku praštěná.. většinou se nezabývám takovými věcmi jako je deník ale baví mě napsat si nějaký den a pak si ho za pár měsíců připomenout.. Mno.. co se týče mě nejsem vůbec pečlivá a spolehlivá.. :D Sem roztěkaná a praštěná ale nevadí mi to :))**Není to dávno co jsme se sem přistěhovali.. Bydlíme ted ve Veronově v řadových domcích č. 13.. O kus dál bydlí moje kamarádka Lucy v květinové 4.Tady je:

Nové město do the sims 3-Barnacle Bay

2. září 2010 v 20:38 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  Informace-3
Už tento podzim se na stránkách thesims3.com v obchodě store objeví nové město s názvem Barnacle Bay.Jko bonus zde najdete několik objektů.. Dostupný je za simspointy :)
hjigdr
sbhiCo vše nás v městečku čeká? Samozřejmostí tam jsou obydlené i nové parcely, simíci musí přece navázat nové známosti ;). Po celém ostrově se potáhnou písečné pláže, za zkoušku bude stát i bar a restaurace u Hogana, možná také potkáte duchy a piráty. To a ještě více můžete očekávat od Barnacle Bay. Těšíte se? :)

zuucftztzgh