Červen 2010

Na čem budeme pracovat a co sem přibude

30. června 2010 v 21:14 | Simici007♥team♥(DaNiSha.PrinceSs) |  News
Ahoj lidičky,
doufám, že jste měli dobré vysvědčení, protože já ano. Pište do komentů jestli bylo vysvědčení dobré nebo špatné. Ale vysvědčení není podstatné. Vzhledem k tomu, že nastaly prázdniny a že Hilary simík u mě ze čtvrtka na pátek bude spát a bude spolu celé prázdniny ( to že spolu budeme celé prázdniny je nepodstatné).

Úvod-Happy family

29. června 2010 v 20:36 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  Happy family
Jméno: Cherry
Věk: 8 let
Záliby: zpěv,tanec,hra na počítači
Budoucí cíl: Zpěvačka
Něco o postavě: Cherry je velmi společenská a cíle vědomá když něco chce dostane to.

The sims 3 obrázky- 01

29. června 2010 v 9:11 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
Tak tady máte pár obrázků z the sims3. Doufám že see líbí :-)

Happy family-Nový komix-Informace

26. června 2010 v 15:43 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  News

Happy Family:

Tento komix sem dáme jako první,A o čem bude si přečtěte v celém článku :-))
Hlavní postava:
Cherry
::Cherry je 8letá holčička, která bydlí s rodiči (Carol a Thomas) a sestrou (Suzie) v malém předměstském domku v ulici Oceánová v čísle 11 hned naproti v čísle 12 bydlí Cherriina nejlepší kamarádka Tommy. Cherry žije velmi spokojený život s rodinou a s Tommy jsou si čím dál bližší. Vypadá to jako slibná budoucnost ale to nikdo netuší, co se může stát.

Nový datadisk k The sims 3

26. června 2010 v 15:39 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  News

:-))
The Sims 3: Povolání Snů: Chcete se stát městským architektem a přetvořit město k obrazu svému? Dostanete šanci změnit podobu a atmosféru města, vdechnete čtvrtím nový styl pomocí módu Stavba a Nákup. Nebo máte sklony k záchraně lidských životů? ...
Cena od 679,-Kč


Máte možnost ovládat svého Simíka přímo v pracovní době

"A to je vše, přátelé?" položíte nejspíše po tomto suchém výčtu otázku, která se až nápadně shoduje se závěrečnými slovy králíčka Bugse z Looney Toons. Odpověd není tak jednoduchá - je i není to vše.Povolání snů totiž nejenže přinášejí tyto nové profese, ale zároveň vám v šesti výše zmíněných povoláních nabízí možnost v celé sérii dosud nevídanou, a to sice ovládat svého Simíka přímo v pracovní době. Pryč je nudné vybírání z roletky a přetáčení času za obrovského zrychlení, tentokrát si práci vašich Simíků budete moci řádně užít a díky možnosti/nutnosti navštívit i obydlí ostatních obyvatel vašeho městečka tak dostanete i parádní možnost, jak takové práce zneužít.
Chyťte duchy, vypusťte psy

Chcete být požárník - kleptoman? Není problém, v hořících bytech se nezřídka kdy něco málo ztratí. Jste lovkyní duchů a líbí se vám švarný voják, co si vás zavolal na tři zlobivé poltergeisty? Není nic jednoduššího, než s ním začít flirtovat a po zbytek pracovní doby vypnout telefon a jen si užívat nezávazného potlachu.
Chcete být požárník - kleptoman? Není problém

Anebo si prostě chcete jen a pouze odchytit duchy a pak je zlomyslně vypustit sousedům na zahrádce, aby se pořádně vyděsili? Ano, také to jde, meze klade v podstatě jen fantazie.Podobných věcí potom můžete dělat ve hře spoustu a každé povolání s sebou nese zajímavý a inovativní zážitek, který se s dobou hraní a přicházení na nové možnosti ještě prohlubuje. Jedinou nevýhodu tohoto systému pak vidím v momentě, kdy člověk dostane pod ruku vícečlennou rodinu - ukočírovat čtyři práce najednou jde skutečně extrémně špatně a tuto kratochvíli poměrně rády komplikují i delší nahrávací časy. Ale kdo by se chtěl vracet k nudným roletovým menu, když může pracovat takto příjemně?Nejlepší tak není, jak jste si asi mohli myslet, povolání lovce duchů, ale spíše fakt, že konečně neposíláte vašeho svěřence na osm hodin do nějaké z neproniknutelných budov, kde nad ním nemáte téměř žádnou kontrolu, mimo krátké nabídky v menu. Ovšem je fakt, že i pro lidi, kteří si datadisk koupí a stejně budou chtít pracovat "postaru" nabídne tento balíček pár novinek - kupříkladu se mi zdá, že se častěji vyskytují různé příležitosti pro postup v práci a možná se dokonce objevilo pár nových.
Pokrok v rámci zákona

Mimo povolání pak datadisk do hry přidává i něco málo nového obsahu v rámci nábytku, ale žádná revoluce se zde nekoná - ostatně, vše funguje dobře a tam, kde systém funguje, by se do něj nemělo příliš šahat. Další drobnosti se pak mohou týkat snad jen lepší optimalizace a několika nových budov (skládka, hasičská zbrojnice, second-hand...), ale v porovnání se zbytkem jsou už tyto přídavky pouhými detaily, které vlastně vůbec nic neznamenají.

Hra jako taková si totiž vystačí s novými šesti povoláními, kterých je sice málo, ale svou zajímavostí a variabilitou toto mínus bohatě vyváží - nezbývá mi proto nic jiného, než doporučit tento titul všem, kteří mají sérii The Sims rádi. Datadisk, jak ostatně bývá u těch větších v sérii zvykem, totiž podstatně vylepšuje herní zážitek a posunuje ho opět mnohem dál.

Současná situace

19. června 2010 v 9:21 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  News
klik
Dobré ráno, opět se vám hlásím ale ne s moc hezkými zprávami.

Rozhodla jsem se že blog bude něco jako pozastavený z toho důvodu že bych se ted chtěla věnovat sobě povětšinou škola a kamarádům. Na blog něco přibývat bude ale jen třeba obden a nebo 2x za týden..Velmi se snažím aby to zůstalo jak vždy ale moc to nejde.. Riw má zarach na PC Petull má osobní problémy, HaniSshka má prý své vlastní starosti a já? Samotnou mě blog nebaví.. občas něco přidám ale musím myslet i na školu jinak, jak mi bylo doma řečeno, mi blog zakážou :-( .
Takže se mějte a budu se snažit :-))

Ewa Farna nazpívala píseň v řeči simíků!

7. června 2010 v 21:27 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  News

EWA FARNA ZPÍVÁ V ŘEČI SIMÍKŮ!

cxČerstvá zpěvačka roku připravila speciální verzi hitu "Boží mlejny melou" v jazyce populární
počítačové hry The Sims 3
Praha, 4. června 2010 - Ewa Farna, držitelka Anděla 2009 a zpěvačka nominovaná na evropské ceny MTV nazpívá speciální verzi svého hitu "Boží mlejny melou" v takzvané "simíkovštině." Jde o originální jazyk, používaný v akutálně nejprodávanější počítačové hře na světě, The Sims 3. Nazpíváním písně v "simlish" řeči se Ewa zařazuje ke světovým superstar formátu Depeche Mode, Nelly Furtado či Lilly Allen, kteří v minulosti také nazpívali jeden ze svých hitů v jazyce Simíků.

Ewa Farna si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám "Jsem velkou fanynkou The Sims," říká jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček. "Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce "simlish" je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude fanouškům líbit."

Ke skladbě se připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou moci mohou podílet i všichni fanoušci The Sims 3 v České republice. "Připravujeme unikátní soutěž pro všechny fanoušky The Sims o to, kdo prostřednictvím hry The Sims vytvoří nejvěrnější postavu Ewy. Ta potom sama vybere tu nejlepší, kterou následně použijeme v Ewině simíkovském videoklipu," prozrazuje.

Pozvánka na Thriller Dance rekord (pokus o překonání světového rekordu v tanci!)

6. června 2010 v 20:59 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
MJ -. Thriller
THRILLER DANCE REKORD 2010

(Překonání světového rekordu v největším počtu jednotně tančících lidí na píseň THRILLER)

V sobotu 28. srpna 2010 se v Praze uskuteční neopakovatelná událost světového významu! Pokusíme se překonat světový rekord v největším počtu lidí jednotně tančících choreografii k písni THRILLER od Michaela Jacksona. V případě úspěchu půjde o zápis do Guinessovy knihy rekordů!

Aktuální platný rekord vytvořili 29. srpna 2009 v Mexiku a činí 13 957 lidí.

Vítaní jsou úplně všichni bez rozdílu věku, vzdělání či národnosti. Všichni, kteří se chtějí stát součástí zcela unikátní společenské události. Ano, vy také!

Choreografii THRILLER se naučíte snadno během pár hodin. Samozřejmě není důležité umět tančit jako profík, ale umět choreografii zatančit správně. Učte se buď sami podle originálního videoklipu THRILLER, nebo podle našich instruktážních videí. Anebo spolu s námi na trénincích, které pořádáme na různých místech po republice.

Zapojte do tohoto projektu i své přátelé. Protože čím víc lidí se k nám připojí, tím větší budeme mít šanci zviditelnit Českou republiku ve světě!

Přihlaste se a zaregistrujte se k účasti v tomto projektu. Stačí kliknout na "registraci" a vyplnit základní přihlašovací údaje.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou show. Vždyť jak často se vám podaří být součásti světového rekordu?

Všem děkujeme za zájem a za podporu a těšíme se na vás 28. srpna 2010 v Praze!

HIStorie světových rekordů v největším počtu lidí jednotně tančících choreografii k písni THRILLER

Tradice hromadného taneční choreografie videoklipu k písni THRILLER od Michaela Jacksona, nejdůležitější skladby hudební HIStorie, existuje ve světě již několik let.

V roce 2006 v Kanadském Torontu společně na Thriller zatančilo 60 lidí. Pár měsíců potom na univerzitě Northwestern v USA zatačilo 78 lidí. Loni v dubnu se tento rekord podařilo překonat 242 tančícím studentům z univerzity William&Mary ve státě Virginia v USA. Ovšem v den nedožitých 51. narozenin Michaela Jacksona se o velkou taneční senzaci postaralo Mexiko, kde zatančilo 13 957 lidí!

Po obrovském úspěchu a mnoha pozitivních ohlasech na projekt TRIBUTE DANCE BEAT IT (původně jej vymyslela švédská taneční skupina Bounce StreetDance), který se jako součást akce KING OF POP FOREVER uskutečnil v srpnu 2009, jsme se rozhodli, prodloužit tuto sérii světových rekordů v NEJVĚTŠÍM THRILLER DANCE a v rámci akce KING OF POP FOREVER 2010 mexický rekord v největším počtu jednotně tančících lidí překonat přímo v Praze!

PŘIHLAŠ SE ZDE!!!!!


TS3 - Cestovní horečka

6. června 2010 v 20:47 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
Takže jsem trochu pohledala Screenshoty z této série našich nových simíků :)

http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_723.jpg

Školní uniformy pro ženy

6. června 2010 v 20:23 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  TS2 oblečení - setyMéně času, méně přítomnosti

1. června 2010 v 19:26 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
My Photo
Takže jsem tu nejen proto, abych vám vynahradila svou menší nepřítomnost, ale i proto, abych vám svou budoucí nepřítomnost odůvodněla :)

S kamarádkami jsme se přihlásily do ČS Má Talent a tak máme dost málo času na nácvik (Casting v Praze 27.6.). Budeme tam pod jménem "Neverland Dancers" a budeme "imitovat" Michaela Jacksona a z částí naše vlastní kroky.

Dále také bohužel máme každá školu. Veru (jinak Brity) končí naštěstí už za pár dní. Veru (jinak JustStopiňák) končí až 24.6. a já končím o den později. Ten den se ještě rozjedeme do Prahy oslavit "výročí" smrti Michaela Jacksona.

Všechno to bude dost naplácané a já kvůli tomu, abych nezklamala kamaráda kvůli Oriflame, nemůžu chodit ani na ty blbý obědy v Eurestu..takže jsem si za dva týdny ušetřila přes 200,-. Takže jsem na tom celkem dobře :)

Takže do prázdnin se tu budu vyskytovat málo a pokud postoupíme - v což (ne)doufáme - tak tu budu ještě méně - o našem postupu či neúspěchu vás samozřejmě budu informovat jak tady, tak i na Facebooku :):D TeĎ ze sebe dělám hvězdu, no to je děsný! :D:D

Nové komixy již ve výrobním.

1. června 2010 v 17:53 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  News
grftg
Přeju hezký podvečer :D. Zase se hlásím po boku s další blogmasterkou blogu Danýskem. Jak již vidíte v názvu článku, máme pro vás fůru nových a velmi napínavých komixů. První by se tu měl vyskytnou hned jakmile si zprovozním simsy 2 takže bych počítala tak..Přiští týden. V nabídce máme:Horor story,Drama,Love story a nějaké ty příběhy co jsou něco z každého a pár takových u kterých si neodpustíte pár slzyček. První by se tu měl objevit Happy family? dále Sama na všechno a jako 3.School girl. Máme jich připraveno mnohem víc ale některé budeme dělat až po nějaké době. Nejdříve se zaměříme na ty tři, aby v tom nebyl zmatek.
A teď malý přehled do budoucna: přemýšlýme na dalších komixech a snažíme jich vymyslet co nejvíce. Hilary simíka napadlo, že bychom chom na konci týdne mohli udělat vyhodnocení.

Užijte si zbytek dne a doufáme že se těšíte.