Duben 2010

Čarodějnice

30. dubna 2010 v 21:35 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
4arodějka

Mimo vlastní útočiště...mimo všeho

28. dubna 2010 v 16:45 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
H
- Konečně jsem dodělala ony nadpisy, které jsem měla v plánu už hned na začátku této rekonstrukce. Všechny adminky je mají ve své složce a ve složce "Nadpisy".

Teď ale k mému momentálnímu stavu.

Láska k plyšákovi 2 - Podivně reálný sen

28. dubna 2010 v 16:22 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
A je tu i další kapitola povídky Láska k plyšákovi. Doufám, že se bude líbit. Už se konečně vše uvede do toho správného děje. Ze začátku vám to přijde jako kravina...ten všechen důvod, jak k tomu ten klučina přišel...ale v pozdějších kapitolách se dozvíte pravdu.
Láska k plyšákovi
O filmu, kterým jsme zabíjeli zbývající čas jsem přemýšlela, co mě na tom plyšákovi tak udivilo. Modlila jsem se, ať je tenhle nudný a trapný den už za mnou. Namíchl mě i rozhovor mezi Lukynem, alias mým Idolem, který u mě pomalu ztrácel reputaci. Flirtoval se mnou a já přitom věděla, že miluje jinou, sám mi to řekl!


Můj Tajný Život 1 - Tajný deník

28. dubna 2010 v 16:16 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
A je tu konečně 1. kapitola dlouho očekávaného komixu Můj Tajný Život. Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo, ale bohužel..nedalo se nic dělat. Takže příjemné čtení :))
Můj Tajný Život

Bleskajda

20. dubna 2010 v 13:18 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
A je tu další bleskovka! 1.Jak se máš? 2.Máš blog? 3.Jestli ano o čem? 4.To je super!O čem je můj blog? 5.Mno není to tak úplně..Čeká vás překvapení!Mno tak pháá!

Konec sonb!!

20. dubna 2010 v 13:03 | Simici007♥team♥(Hilary simíík)


Tak je konec SONB.Sonb jsem chtěla ukončit už hodně dlouho ale nebyl čas.Tak ale dnes ho tak trochu mám takže...TAdy jsou výsledky!

Vyhrává?

Naprosto boží video!

13. dubna 2010 v 13:10 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
Tohle videjo mě opravdu zaujalo,je tam plno pěkných záběrů a úžasných věcí!Opravdu stojí za to udělat si volnou chvilku a video zhlédnout!

Lesky od liany.

13. dubna 2010 v 12:59 | Simici007♥team♥(Hilary simík) |  Genetika - TS2

Broučci...

6. dubna 2010 v 13:07 | Simici007♥team♥ Petulla
Novinky

Láska k plyšákovi 1 - Špatný nápad

5. dubna 2010 v 15:36 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
Láska k plyšákovi
"Jsou Vánoce Remi! Jsou Vánoce! Uvolni se," ozvala se moje kámoška, když mi oči ustaly na Vánočním stromečku.
"Za chvíli pod tim budou dárky, nádhera co?" usmála se znovu a já jsem jí úsměv opětovala.
"Vánoce jsou dobrý svátek," uchechtla jsem se a dívala se, jak spolužačka nese tašku plnou dárků.
"No....ty jsi na tom s těmi dárky hůř….prohodila kámoška. "Hele...Mílo, nemusíš si dělat starosti, jak velkou tašku s obsahem 11ti dárků mám...." zakňučela jsem.
"Promiň, promiň," uchechtla se Milana a šla na své místo, jelikož zvonilo.

Simík ve stylu Zombie

5. dubna 2010 v 15:12 | Simici007♥team♥ (HanisShka) |  TS2 Simíci - ženy
No, docela - fíííha. Zajímavý vzhled...a hezky propracovaný :D Ale ty zelený vlasy jsou tak trochu divný :) Ale ve hře se přeci můžou pak změnit :D

ZDROJ:


Láska k plyšákovi - úvod

4. dubna 2010 v 13:22 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
Jen menší informace. Toto je povídka, ale zařazená je v rubrice komixy (kde bude toto upozornění také). Povídka bude doplňována obrázky, na které nevlastním autorská práva (ale bude povolené sdílení obrázků: např. DA nebo FLickr).

Láska k plyšákovi
Stručný přehled děje:

Dívka jménem Remilda (zkráceně Remi) dostala od své nejlepší přítelkyně plyšáčka - růžového pejska. Tím ale její pořádný a nebezpečný život teprve začal. Z pejska se vyklube nádherný blonďák, který má plno tajemství a Remi se jedno po druhém pomalu, ale jistě dozvídá. Nejhorší na tom ale bude, že jí zatají jedno opravdu hodně zvláštní tajemství - a to to nejdůležitější! Jak se dostal do této podoby a proč po něm jdou zabijáci?

Základní informace:
- Povídka má doposud 86 A4 stran. Píše se už rok a půl.
- Ze začátku je to originální tvorba, poté inspirace ze Stmívání, jiných romantických filmů.
- Odhadovaná délka v kapitolách: přes 200 (možná víc, možná míň)
- Odhadovaná délka kapitoly: Jedna A4.


S tím nejhlavnějším jsme zatím seznámeni. A tak pište, jestli se vám to líbí a má cenu s tím pokračovat. Vaše HanisShka

Z fotografického kouta - aneb HanisShka "fotila"

4. dubna 2010 v 13:12 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
Takže..možná jsem se o tom už zmiňovala a možná, že ještě ne, ale mezi mé koníčky patří také fotografování. Chtěla bych vám ukázat pár "výtvorů". Většina "kulis" tvoří buďto tetina zahrada (fotila jsem za deště, proto je vše tak rozmazané) nebo náš rybník Jakub od naší vesnice 6 km vzdálený. Jezdím tam hlavně na kole, ale teď pro vás připravuju fotografie malého Jakubského ostrůvku. I já jsem na něj zvědavá. Vím totiž, kde to je, ale ještě nikdy jsem tam nebyla.. :):D

Na fotky stačí jen kliknout (kdyžtak zmáčkněte ještě CTRL, aby se vám to otevřelo v novém okně, nebo pravým a otevřít odkaz v novém okně).


2 skvělé pózovače do komixů

4. dubna 2010 v 12:56 | Simici007♥team♥ (HanisShka) |  Pose boxy - TS2

Spring dess

2. dubna 2010 v 15:49 | Simici007♥team♥ (HanisShka)
News
Takže jsem zase tu a tentokrát s oznámením nového designu, se kterým toho přijde vcelku dost. Vznikla tu nová rubrika: Správa blogu. Zde budou zaznamenány všechna dění ohledně našeho blogu :) Ať to tu je pěkné a přehledné.

A teď menší info k designu.
Doba výroby: 1 hodina
Doba nastavení: 15 minut
Inspirace: Designy z googlu
Programy: Photofiltre, photoscape, macromedia Fireworks
Náhled:Správa blogu

2. dubna 2010 v 14:31 | Simici007♥team♥

Our Diary

2. dubna 2010 v 14:30 | Simici007♥team♥
Riweln
Teena
Peťo

Poselství-povídka-5díl

1. dubna 2010 v 21:31 | Simici007♥team♥(Hilary simík)
Sakura vzala Yukatu za ruku a vyskočila z vozu.Je to naše jediná šance jak přežít…Sakura tomu nemohla uvěřit,vždyť ještě nedávno sedala s matkou a předčítala jí Malé ženy.Během jedné noci se z ní a z bratra stali sirotci a když se bráška konečně vzpamatoval tak je honí vrahové?Probírala si celou událost v hlavě a slyšela výstřel…Cítila jak jí bráška bezvládně pouští ruku………………..Když se otočila uviděla něco co by nikdo vidět nechtěl.Na zemi ležel……..Sasuke který zabránil útočníkům v tom aby zabili poněkud malého chlapce.Sakura poklekla k ležícímu Sasukemu a zašeptala: "proč?"Nic neodpověděl jen jí podal nějaký dopis.Nežli si ho přečetla otočila se,ti lidé nejspíš utekli.Ale nemají moc času a zase se vrátí,přemýšlela.Rychle se oklepala z nepříjemných myšlenek a vrátila se k dopisu.Byla to smlouva,sňatku.Stálo tam: V den kdy dosáhne Sakura de Chan věku 18 let je sjednán a zaplacen sňatek se synem Hynka Znojmovského původem z čech s Sasukem Znojmovským původem z Japonska. Atd..Ale Sakura už dál číst nemohla.Takže nakonec měl být Sasuke jejím manželem?Jak je možné že jí o tom otec nebo matka něco neřekli?Ráda by nad tím ještě přemýšlela ale nebyl čas.Popadla brášku za ruku podepřela Sasukeho a vydali se hledat nějaký úkryt.Dlouho pátrala ale nakonec dorazili k nemalé jeskyni na konci lesa."Lehni si"Řekla Sasukemu."Děkuju ti Sakuro"Řekl ale bylo vidět že je mu to trapné.I jí to bylo trapné ale ted na tom nezáleželo.Záleželo jen na tom aby se dostali v pořádku z lesa a pak někam do bezpečí.Nebude to snadné pomyslela si.Chvíly přemýšlela a nakonec ulehla do hlubokého ale i tak neklidného spánku.